Nemokamas Pristatymas! 40G QSFP+ LR4 SMF 1270~1330nm 10KM LC Optinis siųstuvas-imtuvas
Nemokamas Pristatymas! 40G QSFP+ LR4 SMF 1270~1330nm 10KM LC Optinis siųstuvas-imtuvas
Sku: s905
(0 Atsiliepimai)
Nauja

€142.59 €150.09

Aprašymas:

40G QSFP+ LR4 SMF 1270~1330nm 10KM LC Optinis siųstuvas-imtuvas Šis produktas yra signalų siuntimo ir priėmimo modulis skirtas 2m-10 km optinio ryšio programos.Dizainas yra suderinamas su 40GBASE-LR4 IEEE P802.3ba standarto.Modulio konvertuoja 4 kanalų įėjimai (ch) iš 10Gb/s elektrotechniniai duomenys 4 CWDM optiniai signalai, ir tankintuvai juos į vieną kanalą 40Gb/s optinio perdavimo.Reversely, imtuvo pusėje, modulis optiškai de-tankintuvai a 40Gb/s įėjimo į 4 CWDM kanalų signalus ir konvertuoja juos į 4 kanalo galia elektros duomenys.Centrinio bangos ilgio 4 CWDM kanalai yra 1271, 1291, 1311 ir 1331 nm nariai CWDM bangos tinklelis apibrėžta tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU-T G. 694.2. Jame yra dvipusis LC jungtis optinė sąsaja ir 38-pin jungtis, skirta elektros sąsaja.Siekiant sumažinti optinis dispersijos ilgo nuotolio sistemos, single-mode fiber (SMF) turi būti taikomas šis modulis.

Produkto Savybės

Suderinamas su 40G Ethernet IEEE802.3ba ir 40GBASE-LR4 Stan

QSFP+ MSA complian

Suderinamas su QDR/DDR Infiniband duomenų perdavimo sparta

Iki 11.2 Gb/s duomenų perdavimo spartą per bangos ilgis

4 CWDM juostas MUX/DEMUX dizainas

Iki 10km perdavimo vienos rūšies pluošto (SMF)

Veiklos atveju temperatūra: nuo 0 iki 70℃

Maksimalus energijos suvartojimas 2,5 W

LC duplex jungtis

RoHS Programos

40GBASE-LR4 Ethernet Nuorodos

Infiniband QDR ir DDR sujungsianti

Kliento 40G Telekomunikacijų ryšiai Mechaninė Matmenys

Produktų ekranas

Sveiki!Jei turite kokių nors klausimų ar reikia kitų produktų, prašome spausti "Contact Dabar" mygtuką, esantį kairėje.Mes pasistengsime atsakyti kuo greičiau teikti profesionalias paslaugas.Dėkojame, kad lankotės!Pakavimo Informacija

Žymos: house md plakatas, 10g sfp, 10gbe, land rover lr4, garbė, vyrai optika, mikrotik maršrutizatorius, d saitą, plakatas ryklys, mikrotik routerboard.

  • Perdavimo Sparta: 40g
  • Suderinamas: IBM
  • DDM: Taip
  • Perdavimo atstumas: 10km
  • Skaidulų Tipas: SMF
  • Bangos ilgis: 1310nm
  • Jungtis: LC
  • Produkto pavadinimas: QSFP-40G-LR4
  • Modelio Numeris: HL-QSFP-40G
  • Garantija: 3 metai
  • Jungties Tipas: MPO/UPC
  • Prekės Pavadinimas: hilinktech

Panašūs produktai