1PCS 10/100/1000M Netlink HTB-GM-03 Ryšio režimas, Dviguba Optinių Skaidulų RJ45 Enternet Media Converter 2KM Pluošto TTransceiver
1PCS 10/100/1000M Netlink HTB-GM-03 Ryšio režimas, Dviguba Optinių Skaidulų RJ45 Enternet Media Converter 2KM Pluošto TTransceiver
Sku: s854
(8 Atsiliepimai)
Nauja

€7.46

Aprašymas:

1PCS 10/100/1000M Netlink HTB-GM-03 Ryšio režimas, Dviguba Optinių Skaidulų RJ45 Enternet Media Converter 2KM Pluošto TTransceiver

Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias būdas užtikrinti, kad prekės į savo rankas!Jei turite kokių nors klausimų, gavusi gaminio, ar turi kokybės problemų, prašome nesijaudinkite, padaryti nedvejodami perduoti ginčus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo, mes jums labiausiai priimtinas atsakymas!Malonu apsipirkti, labai ačiū

Produkto Savybės fournir dvigubai SC pluošto de connecteur et jt connecteur UTP entièrement Conforme avec IEEE802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX .Auto-détection de half/full duplex režimu de pervežimas de uosto Tx Auto-négociation de 10/100 /1000 Mbp s taux et Auto-MDI/MDIX supilkite Tx prievadą fournir commutateur konfigūracija de half/full duplex režimu de pervežimas de Fx prievadas étendre la pluošto atstumas jusqu'à 2 km 6 affichage à LED Puissance de, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100 paviršutiniškas-à-voir indicateurs LED indique l 'état de surveiller facilement l'activité du réseau alimentation gauta iš "externe" adaptateur secteur: 5 V 2A

spécifications: Standartinis

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/TX 1000M-Ethernet RJ-45 Port Auto-MDI/MDIX pluošto de Port Tipas de pluošto longueur d'onde envoyer-Puissance SC 1310nm SMF:-20dBm (min.) 0dBm (maks.) Décalage de fréquence ± 125, 000bps (ou ± 100ppm) MTU plus que 9036 octets Matmenys (Lxpxh) 94x71x27mm (alimentation gauta iš "externe") Įtampą d'entrée DC5V2A (entrée d'alimentation gauta iš "externe": AC100V-AC240V/50-60 HZ) OperationTemperature 0 ° C ~ 70 ° C magasin Température -40 ° C ~ 85 ° C humidité 5% ~ 95% be kondensacijos poids 0.3 kg/pièce (Alimentation gauta iš "externe") LED Aprašymas: LED couleur fonction FX 1000 vert allumé lorsque 1000Base-FX fonctionnement FX Link/ACT vert allumé lorsque connexion du câble de pluošto avec à atstumas dispositif est bonne.Bliks quand tout FX trafic est présent puissance vert allumé lorsque + 5 V Puissance est disponible FDX/Col vert allumé lorsque visiškas dupleksinis režimas est activé.clignoter lorsque susidūrimo est présent TX 100 vert allumé lorsque 100Base-TX câble opération TX Link/ACT vert allumé lorsque TP câble connexion avec à atstumas dispositif est bonne.clignote lorsque tout le trafic est présent Nuotrauką

1.VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą. 4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik. 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną. 6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis.Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas! 7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas. 8.DeliveryTime:

Jei jūsų krovinys sveria iki 20 kg arba daugiau, arba jums reikia didesnio kiekio, prašome susisiekti su mumis arba rašykite mums, mes suteiksime jums naują pakavimo specifikacijas, tada stengiamės taupyti transporto išlaidas už jus, ir todėl, kad produkto kaina gali būti tam tikros naudos jums!

Mes esame didelių gamybos įmonių grupės Kinijoje, mes parduoti per Alibaba, yra tik tikslas ,tai geriau skatinti savo produktų,visi mūsų kompanijos produktai yra vežamos tiesiogiai iš gamyklos, prašome susisiekti su mumis , tikimės sukurti ilgalaikius draugiškus ir savitarpio bendradarbiavimo santykius tarp vienas kitam !

Mes teikiame 6-12 mėnesių garantija.Jei prekė yra su trūkumais, prašome pranešti mums per 3 dienas po pristatymo.Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę, siekiant gauti grąžinamąją išmoką arba biržos prekių.Straipsniai grįžo po 15 dienų nuo pristatymo, yra tinkamos finansuoti tik remonto.Pirkėjas yra atsakingas už visas siuntimo išlaidas.Perkant, tai reiškia, kad pirkėjas davė tylų sutikimą politikos.Jeigu reikia daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes su jumis dirbs pasiekti win-win.

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo!Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

Žymos: pluošto sc, Pluošto, ftth, pereiti fibra pramonės, pluošto jungiklis, pluošto plastikas, šviesolaidiniai įrankių rinkinys, optinio pluošto jungiklis, UPC, regos už medžioklė.

  • kilmės vieta: Kinija
  • Galia: 5W
  • Regos bangos ilgis: 1310nm, 1550nm
  • Modelio Numeris: HTB-GM-03-AB " media converter
  • Kiekis: 1PCS
  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Rodiklis: 10/100/1000M
  • Darbinė Temperatūra: NUO -40°C~85°C
  • Regos režimas: Ryšio režimas, Dviguba
  • Prekės Pavadinimas: ZHWCOMM
  • Apsaugos klasė: Ip40

Panašūs produktai